tw
Hakkımızda

ÜNİBEL Özel Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1994 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Ege Üniversitesi’nin, Kent Bilgi Sistemleri proje ve uygulamalarının gerçekleştirebilmesi amacıyla kurdukları bilişim firmasıdır.

Şirket, 1998 yılına kadar Kent Bilgi Sistemleri konularında çalışmalarını sürdürmüş, aynı zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarına da bilişim hizmetleri sağlamıştır. Daha sonra, 1998 yılında yapılan değişikliklerle şirket, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve kuruluşlarına teknik destek hizmeti sağlayan, Belediye genelinde bilişim projeleri hazırlayan, danışmanlık – müşavirlik hizmetleri yürüten bugünkü organizasyon yapısına kavuşmuştur.

Ünibel, İzmir Büyükşehir Belediyesi, bağlı kurum ve kuruluşları ile şirketlerine,

Bilgi teknolojileri alanında çözümler üreten,
Teknik destek sağlayan,
Gereken bilişim standartlarını adı geçen kurum ve kuruluşlara uygulayan,
Bilgisayar eğitimleri veren,
Kent bütününde uygulamaya konulan Kent Bilgi Sistemi kapsamında teknik çalışmaların yapılması, altyapı hazırlanması ve projelerin takip edilmesini sağlayan,

bir ileri teknoloji şirketidir.

Şirket hissedarlarımız; İzbeton A.Ş., İzulaş A.Ş., Urla Belediyesi, Çeşme Belediyesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ve Aydın Belediyesidir. 

Şirketimiz mali açıdan iç denetim sürecinde denetim kurulu üyeleri, dış denetim açısından da yeminli mali müşavirimiz tarafından aylık ve yıllık olarak denetlenmektedir.

Alımı yapılan tüm hizmet ve mal analizleri İdari İşler Satınalma Sorumluluğunca teklif toplama ve fatura arkasına yetkili makamlardan imza alınarak, sorumluluk hiyerarşi içinde takip edilmektedir.

Ünibel Genel Müdürlüğü, Cumhuriyet Bulvarı No:16/8 Konak, Mali-İdari İşler Müdürlüğü Talatpaşa Bulvarı No:59/B Alsancak, Eğitim Merkezi de Konakta adresinde 858 Sokak Kat: 4 te bulunuyor.

 

 

 

 


 

 

Halit Ziya Bulvarı No: 27 Katipoğlu İş Merkezi K:4 Çankaya-İzmir Tel: 0232 489 16 12 - 489 10 42 - 251 15 81 - 465 00 18 Faks: 0 232 489 21 32
Copyright Ünibel A.Ş.2011 ©