Ünibel A.Ş'nin bünyesinde yer alan yazılım ekibiyle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri yüksek hizmet kalitesiyle tasarım geliştirme sürecinin ardından uygulama alıyor. 

Ekip, 15 yılı aşan deneyimiyle yeni teknolojilerin ışığında yazılım çözümlerinin bakım ve destek hizmetlerini de sağlıyor. 

Kurumsal ihtiyaçlara özel yazılım
Uzman ekibimiz kurumsal ihtiyacınızı belirleyerek, dinamiklere  uygun yazılım çözümlerini güncel teknoloji desteğinde birlikte geliştiriyoruz.
 
Kurumsal ihtiyaçlara yönelik internet siteleri 
Kurumların ve organizasyonların kimlik niteliğindeki dışa açılan yüzleri web siteleri doğru kurgu tasarım ve yazılımla üretiyoruz.   

Kurumların web siteleri için kullanıcı deneyimi kültürüyle bilgi mimarisi, grafik taslakları hazırlanır, müşteri onayına sunulur. 
Tasarım; müşterin onayının ardından modern kullanıcı dostu ara yüzler ve akıllı cihazlar ile uyumlu yazılım sürecine geçer.  

Proje yönetiminde çeviklik ilkesini benimseyen yazılım ekibimiz güncel ve doğru teknolojileri uygulamalarınıza adapte eder, ürün testlerini yaparak kesintisiz bakım ve desteğini sağlar. 
Uygulamalarımızda dezavantajlı topluluklar için erişilebilirlik ilkesi her zaman göz önüne alınır. 

Geliştirme Süreçlerimiz 
Planlama, Analiz, Tasarım, Geliştirme, Test ve Yayın Süreçleri 
 
Mobil Yazılım Geliştirme
Günümüzde hizmetlerin elektronikleşmesiyle  bu hizmetlere erişimin büyük bir bölümünün mobil cihazlar üzerinden sağlanması kurumların hizmetlerini mobil platformalara yönlendirmesini zorunlu kılıyor. 

Ünibel,  kurumların ihtiyaçlarını belirleyerek kurumsal kimliğe uygun kullanımı kolay mobil ara yüzler geliştiriyor. Erişilebilirlik standartları doğrultusunda  “IOS” ve “Android” platformlarında da ihtiyaca uygun mobil yazılımlar geliştiriyor. 

E - Ticaret Yazılım Hizmeti  
Kurumların müşterileriyle ticari faaliyetlerini  internet üzerinden güvenli bir şekilde sürdürmelerini sağlıyoruz.

Bankalar ile sanal pos entegrasyonu, ödeme işlemlerini takip eden otomasyon yazılım paketleri ve raporlama ekranlarıyla  uçtan uca konforlu e - ticaret projeleri gerçekleştiriyoruz. 

İçerik Desteği Hizmeti
Web sitesi yayın için başlayan grafik, yazılım tasarımı ve uygulama aşamalarında iş ortaklarımıza içerik desteği de sunuyoruz.

Güncelliği sağlayan içerik ve görsel üretimini,  kullanıcı dostu ara yüzlerle web sitelerine hızla işleyerek  gerçekleştirerek ziyaretçilerinin kolay erişimine olanak sağlıyoruz. 
 

Ünibel Özel Eğitim Bilgi Teknolojileri Kültür, Tanıtım ve Yayıncılık San. Tic. A.Ş